משחקי בריחה

אם יש לכם פרוייקט או משימה שכרוכה בכתיבת חידות או משחקים, אני כאן כדי להירתם, לתרום מנסיוני ולקחת חלק בכתיבת תכנים בתחום זה – כתיבת חידות, הקמת חדרי/משחקי בריחה, הכנת משחקי בריחה בהתאמה אישית, ועוד.

כתיבת חידות ומשחקי בריחה לוקחים חלק משמעותי מאוד בחיי בשנים האחרונות, מאז 2015. בשנה זו הקמתי את צופן הברון – מתחם ובו חדרי בריחה שהיו מהראשונים שהוקמו בארץ. את כל התכנים פיתחתי בעצמי (ובליווי אישתי שעזרה לי בתכנון חלק נכבד מהאביזרים): התֶמַה של כל אחד מהמשחקים, החידות, ה-flow, אביזרי המשחק ועוד. אירחנו משתתפים רבים למשחק בחדרי הבריחה (מטמון הברון וסודות המגילה), משחק נייד לילדים, וקווסט רחוב (שם קוד ג'ייקוב), וכן לסדנה בנושא שעומד בבסיס משחקי הבריחה – חשיבה מחוץ לקופסה.

כתיבת החידות והמשחקים היא מאתגרת: איך כותבים חידות שהן מעניינות ולא טריביאליות, אבל גם לא מתוחכמות מדי ועלולות להוביל לתיסכול? כיצד מגוונים את החידות כך שכל חידה תהיה שונה מקודמתה וכדי שבכל פעם יוכל חבר אחר בקבוצה לתרום מיכולותיו? איך בונים מתח, יוצרים הפתעות וגם דואגים לתבל את התהליך בקצת הומור? – עם כל השאלות האלה התמודדתי בבנית התכנים לאורך השנים, ואני שמח לחשוב שיותר ממאה אלף האנשים שביקרו בצופן הברון ושיחקו בו לאורך השנים הם עדות שהצלחתי בכך לא רע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: