קצת עלי

אז מי אני? מה שחשוב – לעניין שלשמו נתכנסנו – זה שאני כותב, ואוהב את זה.

יָלדות במושב, בגרות (פורמלית מלאה, מנטלית הרבה פחות), צבא, דרום אמריקה, תואר במדעי המחשב/מערכות מידע מהטכניון, חתונה, ילָדות – די שיגרתי ובכל מקרה לא בשביל זה אתם כאן, נכון?

התחלתי לעבוד במשרה בתחום אותו למדתי, ובמקביל כתבתי בכל הזדמנות שהיתה לי. בתחילה סיפורים קצרים למגירה (או אם לדייק לכונן במחשב), בלוג שנקרא עובר ושב, וגם רומן שהתעבה בראשי – לגמרי במקרה – עד שפרץ החוצה ב- 2011 בעזרת הוצאת הקיבוץ המאוחד.

אחרי כעשרים שנה בהייטק (אינטל עד פיליפס, דרך מארוול ועוד כמה חברות פחות מוכרות) בהן עסקתי בפיתוח תוכנה וניהול תוכנה ותשתיות, פרשתי כדי להקים ב- 2015 את צופן הברון – מתחם חדרי בריחה. החדרים היו מהראשונים שהוקמו בארץ והמתחם היה הראשון מסוגו (כלל ארבעה חדרי משחק כמעט מיום היווסדו) וגם הראשון שהוקם מחוץ לתל-אביב. אני לא יזם או איש עסקים באופיי, ואת המקום הקמתי כי יצירת התוכן היא זו שהקסימה אותי עד שגרמה לי לקחת אזימוט שונה לחלוטין בקריירה. את המשחקים, החידות והתכנים כולם פיתחתי בעצמי – חדרי הבריחה, משחק נייד לילדים, קווסט רחוב, משחק אפליקציה וסדנה בנושא חשיבה מחוץ לקופסה. חדרי הבריחה נסגרו זה מכבר אבל המקום עדיין פעיל ומציע את קווסט הרחוב ופעילויות אחרות.

עם הזמן, התחלתי לעסוק בהוצאת סיפורי חיים – כתיבה, עריכה וליווי התהליך. זה התחיל בהוצאת ספר על אבי ז"ל, והמשיך עם אנשים אחרים. גיליתי תחום שריתק אותי וכולל עבודה עם אנשים, לימוד נושאים ותקופות, ביצוע תחקיר וכמובן כתיבה ויצירה. במקביל, פרסמתי (2020) רומן מתח נוסף – כתמים.

כיום אני סובל מפיצול אישיות (טוב, לא באמת. האמת שאני די נהנה מזה) ועוסק בכמה תחומים במקביל, בין אם יש ביניהם מכנה משותף או לא: אני כותב – סיפורי חיים ואת החומרים שלי, מפעיל את המשחקים בצופן הברון, עוסק קצת בתיכנות ומעביר סדנאות בנושא חשיבה מחוץ לקופסה. המגוון מוסיף המון עניין לחיי בריבוי התכנים שבהם אני עוסק, ולא פחות באתגר ניהול הזמן וסדרי העדיפויות באופן נכון, כך שבתום כל פרוייקט אפרד בחיוך מעוד לקוחות מרוצים לפני שאמשיך הלאה.

אשמח להיות בקשר כדי לראות יחד אם יש דרך שבה אוכל להשתלב בפרוייקט משלכם.

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: